Dünyanın en seksi hakemi olarak tanınan Karolina Bojar toplumsal medya hesabında yaklaşık 150 bin takipçiye sahip. 24 yaşındaki Polonyalı hakem her paylaşımıyla kıs müddette toplumsal medyada olay oluyor.

Artık mesleğine kısa bir müddetliğine mesleğine orta veren genç hakem dünya cinsine çıktı. Yeşil alanlardan uzak kalacağını açıklayan Bojar, seyahatleri sırasında toplumsal medyada yaptığı paylaşımlarla gündem oluyor.

Dünyanın en seksi hakemi paylaşımlarıyla olay oldu

Tatilden anılarını takipçileri ile paylaşan genç hakem kısa müddette beğeni ve yorum yağmuruna tutuluyor. Polonyalı hakem toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada mesleğine bir müddetliğine mola verdiğini duyurdu

.Soyunma odasından paylaştığı bir gönderide “2021 yılının sonunda kendimle hesaplaştım. Son iki ay benim için ağır ve verimli bir devir oldu. 2021 yılında olanlar beklentilerimi aştı. Profesyonel olarak kendimi tatmin olmuş hissediyorum. Dilek edilen amaca yanlışsız ilerliyorum” tabirlerini kullandı. Bojar, “Önemli atletlerden oluşan bir kesimin modülü olmaktan gurur duyuyorum. Maçlara ve antremanlara her vakit üst düzeyde hazırlandım. Artık uzun vakittir beklenen, hayal üzere ve hak edilmiş rahatlama vakti.” dedi.

Toplumsal medyada gördüğü büyük ilgi karşısında şaşırdığını söz eden genç hakem hayranlarını hiç merakta bırakmadan daima paylaşımlar yapıyor. Yalnızca bayan hakem olduğu için bu kadar ilgi alması sizce olağan mi? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.