ABD’li eski model ve televizyon sunucusu Jenny Scordamaglia orta ara dekolteleriyle gündeme düşüyor. Muhabirlik mesleğine devam eden sunucu röportajları sırasında derin dekolte ile karşımıza çıkıyor. Her röportajı kısa müddette toplumsal medyada gündeme oturan muhabir benzeri imajlarla tekrar gündeme damga vurdu. Daha evvel çıplak röportajlar yapan muhabir derin dekoltesi ile toplumsal medya kullanıcılarının lisanına düştü.

Çıplak röportaj yapan muhabir tekrar gündemde!

Röportajları her ne kadar izlense de gündeme gelmek için buna gereksinimi olup olmadığı da toplumsal medya kullanıcılarının sorduğu sorular ortasında karşımıza çıkıyor. İnternet epeyce farklı bir yer haline gelmiş durumda. Her gün farklı bir şey ile karşılaşıyoruz lakin hala gördüğümüz şeyler bizi şaşırtıyor.

Canlı yayında giydiği dekolte ile tekrar gündeme gelen muhabir 33 yaşında. Yaptığı röportajlarla ünlü olan bayan neredeyse her yayınında dekoltesi ile toplumsal medyada direkt gündem oluyor. Her yayına derin dekolte ile katılmasıyla tanınan muhabir için bu durum imza niteliğinde olmuş diyebiliriz.

Daha evvel giydiği gömleğin önünün ezkaza açılmasıyla da gündeme oturan muhabir bunları taammüden mi yapıyor sorusunu soranlar da var. Lakin durum ne olursa olsun röportajları izlenme rekorları kırıyor ve sonuçta başarılı muhabirlik hayatına devam ediyor. Siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi bildirin.