Elon Musk‘a olan benzerliğiyle toplumsal medyanın gündemine oturan Çinli bir adam görenleri şaşırtıyor. Toplumsal medyada kısa müddette patlayan imgeler Elon Musk’a kadar ulaştı.

Çinli bir adam, Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’a olan dikkat alımlı benzerliği nedeniyle toplumsal medyasının gündemine oturdu. Lüks bir araç ile poz veren ve kimliği belgisiz olan adam beşerler çift doğmuştur kelamının resmen delili.

Çinli Elon Musk toplumsal medyada patladı!

Toplumsal medya şu anda viral olan bir benzerliği konuşuyor. Kelam konusu görüntü o kadar viral oldu ki Elon Musk da kendi Twitter hesabında hususla ilgili yorum yaptı. Tesla CEO’su bahisle ilgili “Belki de kısmen Çinliyimdir” yorumunu yaptı.

Toplumsal medyada şu anda imgelerin gerçek mi düzmece mi olduğu tartışılıyor. Çinli adamın imgesinin deepfake teknolojisi ile düzenlendiği sav ediliyor. Bu teknoloji insanların yüzünün değiştirilmesini sağlıyor. Çin malı yapay zeka olduğu sav edilen imgeler gerçek mi değil mi aşikâr değil lakin imajlar toplumsal medyaya bomba üzere düşmüş durumda.

Çinliler kelam konusu adamı Yi Lung Musk olarak isimlendiriliyor. Siz bu benzerlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce imgeler gerçek mi düzmece mi? Yorumlarda bize fikirlerinizi bildirmeyi unutmayın.