Çaylak polis amirine kucak dansı yapınca ortalık karıştı. Görüntü imgelerini gören NYPD teğmeninin öfkeli karısı Pazartesi günü çılgına döndü. 16 Aralık tarihinde amiri için kucak dansı yapan çaylak polisin görüntüsü toplumsal medyada patladı.

Durumu öğrenen polisin karısı ise delirdi. The Post’un manşetlerine düşen olay Amerika’da yaşandı. Polis amirinin karısı görüntüleri izlediğinde muhabirlerle ağız dalaşına girdi. Müstehcen kelamlar söylemeye devam eden bayanı polis amiri, “Buna değmez, otomobile geri dön” diyerek durdurmaya çalıştı.

“Bu dünyada endişelenecek öteki şeyler var!”

Partide meydana gelen olay toplumsal medyayı salladı. Görüntüde çaylak polisin amirine kucak dansı yaptığı. Açıkçası bu anları toplumsal medyaya yüklemek ne kadar yanlışsız tartışılır. Evli olan polis amirinin karısına kadar ulaşacağını düşünmediği imgeler şu anda kendisini zahmete sokmuş durumda.

Manzaralar toplumsal medyada süratle yayılınca ABD medyası karıştı. Muhabirlerle hengame eden kızgın eş muhabirlere saldırdı. Çaylak polise ise şu anda olayla ilgili ulaşılamıyor. Siz bu olan olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Toplumsal medyada paylaşılması ne kadar yanlışsız mu? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.