Son günlerde, Cardano (ADA) yükseliş eğiliminde ve kripto para ünitesi, kritik 1 dolarlık fiyat işaretini tırmandıktan sonra yükseliş eğilimine devam etme işaretleri gösteriyor olabilir.

Cardano, 50 günlük EMA’nın üzerinde! Yükseliş devam edecek mi?

Bilhassa, merkezi olmayan (DeFi) varlık şu anda Kolay Hareketli Ortalama (SMA) üzere vakit içindeki trend tarafını ölçen 50 günlük Üstel Hareketli Ortalamasının (EMA) üzerinde süreç görüyor. 50 günlük EMA, yükseliş eğilimi göstergesi olarak daha şimdiki ve kripto tüccarları tarafından sıklıkla kullanılan datalara daha fazla yük uygular.

Cardano 50 günlük EMA. Kaynak: TradingView

En büyük Pay Delili (PoS) ağının şu anda 20 günlük ve 50 günlük EMA’sının üzerinde süreç gördüğü göz önüne alındığında, kripto tüccarları bunu rastgele fiyat değişimlerinin tesirini en aza indirirken mevcut eğilimin tarafını kestirim etmeye yardımcı olmak için kullanabilir. hareketli ortalama, dayanak ve direncin nerede olduğunu belirlemenize yardımcı olabilir.

Cardano fiyat tahlili

Şu anda, Cardano CoinMarketCap bilgilerine nazaran son 24 saatte %5,19 ve evvelki hafta %25,53 artışla 1,01 dolardan el değiştiriyor.

ADA 7 Günlük fiyat. Kaynak: CoinMarketCap

Whatsmore ADA, yayınlandığı tarihte, yeşilde birinci 10 ticaret içindeki birkaç dijital para ünitesinden biridir. Cardano’nun toplam piyasa bedeli 32,8 milyar dolar olup, piyasa kıymetine nazaran sekizinci en pahalı kripto para ünitesidir.

ADA ekosistemi büyümeye devam ediyor

Cardano, 22 Mart’ta yaklaşık 12 saat boyunca stake havuzlarına yerleştirilen ADA ölçüsünde büyük bir artış gördü. Cardano’nun yeni inşa edilen 23 stake havuzuna büyük akışı yaklaşık 1,5 milyar ADA idi ve bu da yaklaşık 1,4 milyar dolara eşitti.

Ayrıyeten 22 Mart’taki Cardano TVL (Toplam Bedel Kilitli) de 400 milyon doların üzerine çıktı.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.