Piyasa bedeline nazaran yedinci en büyük kripto para ünitesi olan ve şu anda kırmızıda süreç gören XRP’ye karşın, kripto topluluğu dijital varlık için olumlu bir görünüm öngörüyor ve Nisan ayı sonuna kadar 0,90 doların üzerinde süreç göreceğini kestirim ediyor.

Sav: XRP 30 Nisan’a kadar 0.91 dolardan süreç görecek!

%77 varsayım doğruluğuna sahip CoinMarketCap topluluğu, 30 Nisan 2022’de XRP fiyatının 2.727 oyla 0.91 dolar olacağını kestirim ediyor. Varsayımı fiyat, dijital varlığın şu anki 0,82 $ kıymetinden 0,09 $ (+11.42) bir artışa işaret ediyor.

Kripto topluluğunun XRP fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada, Mayıs ayı sonu için 1.147 topluluk üyesinin oyları, Nisan ayınınkinden biraz daha düşük bir maksat belirledi ve XRP’nin 31 Mayıs’ta 0,89 dolardan süreç göreceğini kestirim ederek, bu sayının, bu içeriği hazırladığımız vakitteki fiyatından hala 0,07 (%8,89) daha yüksek olduğunu iddia ediyor.

Tarihî olarak, kripto topluluğu, son altı ayda yapılan iddiaların başarısına dayanarak bu kripto para ünitesinin fiyatlarını %77,57 doğruluk oranıyla iddia etmiştir.

Kripto topluluğunun XRP tarihi doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu varsayım, XRP’den bağımsız bir yazılım şirketi olan, fakat XRP ekosistemindeki bir oyuncu olan Ripple, Menkul Değerler ve Borsa Komitesi’ne (SEC) karşı hala çalkantılı ve manşetleri kaplayan bir yasal savaş yürütüyorken geliyor. Finans tahlilleri ile bilinen Finbold’un daha evvel bildirdiği üzere, Ripple, Kasım 2022’nin ikinci yarısından daha uzun sürmemesini bekliyor.

SEC’in Aralık 2022’de Ripple ve iki yöneticisine karşı açtığı dava, şirketin token’ını SEC’in dava açtığı 2013 ile Aralık 2020 ortasında düzenleyicinin müsaadesi olmadan bir yatırım eseri olarak sattığını argüman ediyor.