Gün geçmiyor ki döviz kurundaki yükseliş suratını kesmesin! Hal bu türlü olunca bilhassa de elektronik eserler, fiyat artışları ile vatandaşların canını sıkmaya devam ediyor. Bu artırımlardan etkilenen elektronik eserlerden biri de akıllı telefonlar.

Akıllı telefon kullanıcıları, en uygun özelliklere sahip akıllı telefonları en uygun fiyatlara alabilmek için araştırmalar yapıyor. İnternet üzerinden en çok yapılan aramalar ortasında en uygun özelliklere sahip en ucuz telefonlar hangileri? Uygun fiyatlı en âlâ telefonlar modelleri? üzere sorular birinci sıralarda yer alıyor. Bu noktada bilhassa de fiyat ve özellik kıyaslaması yapan web siteler ön plana çıkıyor. Fakat piyasada hayli fazla modelin yer alması, kıyaslama yaparken bile başların karışmasına sebep olabiliyor.

Biz de Teknolojioku olarak, bu manada 5000 – 6000 TL fiyat aralığındaki en uygun akıllı telefonları sizler için bir ortaya getirdik! Bu fiyat aralığının elbette uygun olmadığını biliyoruz, lakin günümüz kur artışlarını dikkate aldığımızda ve listemizde yer alan akıllı telefon modellerinin özellik olarak amiral gemisi modeller ile yarışır nitelikte olduklarını düşünürsek uygun fiyatlı olduklarını söyleyebiliriz.

Dilerseniz artık de, 5000 – 6000 TL fiyat aralığındaki en uygun akıllı telefonların yer aldığı telefonlara daima birlikte göz atalım.

Poco F2 Pro

Fiyat: 5.775,00 TL

Poco F2 Pro

Ekran Boyutu:
6.67 İnç

Dahili Depolama:
128 GB

Bellek (RAM):
6 GB

Batarya Kapasitesi:
4700 mAh

Çizgi Sayısı:
Çift Sınır

Süratli Şarj:
Var

5G:
Var

4.5G Takviyesi:
Var

Samsung Galaxy A52s 5G

Fiyat: 5.499,00 TL