iQOO 9 serisinin yakında global pazarları süslemesi bekleniyor. Vivo markası, bundan iki hafta sonra, 23 Şubat’ta BMW M Motorsport markalı amiral gemilerini getiriyor.

BMW M Motorsport markalı amiral gemisi telefonlar bu ay geliyor! İşte tasarımı!

Vivo markası 23 Şubat’ta BMW M Motorsport markalı amiral gemilerini getiriyor. Eser yelpazesi Amazon’da “Hindistan’ın en gelişmiş amiral gemisi” olarak isimlendiriliyor, lakin raporlara nazaran yalnızca vanilya rengindeki iQOO 9 ve iQOO 9 Pro‘yu değil, birebir vakitte iQOO 9 SE isimli üçüncü bir telefonu da göreceğiz . Düşük yonga seti ile sürat canavarlarına uygun fiyatlı bir alternatif olması olasıdır.

Markanın toplumsal medya kanallarında belirttiği açık satış başlangıç ​​tarihine nazaran bu telefonlar Hindistan’da Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip birinci olacak. Lansmana giden günlerde daha fazla teaser’ı sıraya koyuyor ve iQOO’nun telefonların suratı, oyun yetenekleri ve ayrıyeten “süper süratli kasa gibisi güvenlik” ve “keyifli görüntüleme deneyimi” hakkında konuşacağını biliyoruz.

Çin’de esasen resmi olan telefonlar ve teknik özellikleri biliniyorken, duyurunun yanıtlaması gereken büyük sorusu, iQOO 9 telefonlarının ne kadara mal olacağı. Fiyatı ve ülkemizde satışa sunulacağı şu an için bilinmiyor, lakin bu soruların karşılıkları resmiyet kazandığında, vakit kaybetmeden sizlerle paylaşacağız.