İstanbul Bağcılar’da bir bayan asker uğurlaması için sokakta düzenlenen cümbüşe meskeninin balkonundan katıldı. Argümana nazaran meskeninin balkonunda asker cümbüşüne katılan bayan kendini kaptırdı ve dans etmeye başladı. Balkonda dans eden bayanın imajları viral oldu.

İmajların toplumsal medyaya düşmesinin akabinde herkes bunu konuşur oldu. Müziğin ritmine kendini kaptıran bayan toplumsal medyada viral oldu.

Balkonda dans eden bayanın görüntüsü viral oldu!

Tezlere nazaran Bağcılar Bağlar Mahallesi’nde 30 Ocak Pazar günü askere gidecek olan gençler için sokakta cümbüş düzenlendi. Müzik eşliğinde yapılan asker uğurlamasına kendi balkonundan katılan bayan cümbüşe kendini kaptırdı. O sırada bir vatandaş da bu imgeleri kaydetti ve toplumsal medyada paylaştı. Olayın toplumsal medyada paylaşılmasının akabinde kısa müddette yorumlar yağmaya başladı. Sokaktaki herkes dahil ilgi odağını dans eden bayana çevirdi, toplumsal medyada manzaraları görenler ise kelam konusu görüntüyü sempatik bulduklarını belirttiler. Sonuçta görüntü kısa müddette binlerce izlenme ve beğeni aldı.

Kimseyi umursamadan cümbüşüne bakan bayanın imgeleri toplumsal medyayı salladı. Tabi ki her şeyde olduğu üzere bu görüntüde da kimseyi umursamadan cümbüşüne bakan bayanı eleştirenler oldu. Bununla birlikte bayanın cümbüşünü takdir eden kullanıcılar da mevcuttu. Siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Sizce oradaki insanları umursamadan dans etmesi hoş bir şey mi? Yoksa tenkit alması olağan mi? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.