Bored Ape Yacht Club’ın düzgün bilinen kripto para ünitesi tokeni (NFT) koleksiyonunun kripto para ünitesi olan ApeCoin (APE), son 24 saat içinde en çok süreç gören 1.000 Ethereum (ETH) cüzdanı ortasında en çok süreç gören dijital varlık haline geldi.

Balinalar ApeCoin’i çok sevdi!

Kripto para ünitesi ApeCoin’in balina ticareti başkan panosunda başkan pozisyona ilerlemesiyle ilgili bilgiler, 21 Mart’ta kripto analitik platformu WhaleStats tarafından tweetlendi:

Şu anda APE, platforma nazaran ortalama 41.833 $ satın alma ölçüsü ile birinci 10’da en çok satın alınan dördüncü jeton.

24 saat içinde en çok satın alınan 10 jeton. Kaynak: WhaleStats

Finans tahlilleri ile bilinen Finbold, daha evvel 17 Mart’ta başlatılan ve aslında Coinbase ve Binance üzere büyük kripto borsalarında listelenmiş olan APE ekosistemindeki ERC-20 yönetişim ve yardımcı program belirteci hakkında rapor vermişti ve kripto topluluğunun büyük ilgisini çekmişti.

Piyasaya sürüldükten çabucak sonra, fiyatta yaklaşık 40 dolarlık süreksiz bir artış yaşadı, lakin kısa bir müddet sonra apansız düştü. Bu içeriği hazırladığımız anlarda, ApeCoin 10.04 dolardan süreç görüyordu.

ApeCoin tüm vakitlerin fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Son 24 saatte, Bored Ape kripto para ünitesi %10.63 düştü. CoinMarketCap bilgilerine nazaran, yayınlandığı tarihte 2,87 milyar dolar olan şu anda piyasa bedeline nazaran 48. sıradaki kripto para ünitesi olarak yer almakta.