İşte Bilim Tarzım programından tanınan ve akabinde toplumsal medya paylaşımlarıyla fenomen olan Bahar Candan değişik bir hareketiyle tekrar gündem oldu. Canlı yayında üzerine sıvı yağ döken Candan, birebir vakitte sıvı yağ 1000 TL olmalı dedi.

YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Al Sana Haber programında ayçiçek yağlarına gelen artırımlardan kelam eden Candan başından aşağı sıvı yağ döktü. Tıpkı vakitte gelen artırımların yetersiz olduğunu da argüman etti.

Bahar Candan canlı yayında üstüne sıvı yağ döktü! Toplumsal medya bunu konuşuyor

Sıvı yağa gelen artırımı yetersiz bulan Bahar Candan bir bardak dolusu sıvı yağ içti. Sıvı yağın ucuz olduğunu söyleyen Candan, “200 TL bence yağ için çok az. Bence 1000 TL olmalı. Zira akaryakıta ne kadar ödüyorlar? Yağa ne kadar ödüyorlar? Yağ da bir insanın akaryakıtı. Bu vakitte ne ucuza alınıyor ki yağı ucuza alsınlar? Yağa haksızlık oluyor” tabirlerini kullandı.

Yayındaki bir başka isim olan Seyhan Soylu ise “Sen manyaksın, artık yeter” diyerek sıvı yağı Candan’ın başından aşağı döktü. Yorumculardan Nurcan Sabur ise yağın çok değerli olduğunu söyledi, lakin bu hamleyi engellemekte başarılı olamadı.

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisini de ünlü yapan İşte Benim Tarzım ile ismini duyuran Nihal Candan’ın kardeşi. Yardımcı Doçent Hekim Hakan Candan’ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk kısmında sürdürüyor.