Geçen hafta boyunca epeyce fazla iniş ve çıkış olmasına karşın, Avalanche (AVAX) geçtiğimiz ay çoğunlukla yeşilde süreç gördü. Bu hareketlere dayanarak, kripto topluluğu fiyatının aşağı istikametli bir dönüş yapacağını öngördü.

AVAX yatırımcıları bu tarihe dikkat edin! Alım fırsatı mı?

Spesifik olarak, CoinMarketCap’teki topluluk, %83’lük bir tarihi doğruluk oranı ve 3.960 oy ile bu dijital para ünitesinin Nisan 2022’nin sonuna kadar ortalama 89.98 dolardan süreç göreceğini kestirim ediyor.

İddiası fiyat, merkezi olmayan finans (DeFi) varlığının mevcut bedeli olan 95,39 $’dan -5,41$’lık (-5,67$) bir artışa işaret ediyor.

AVAX Nisan fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada, Mayıs ayı sonu için 1,618 topluluk üyesinin oyları, Nisan ayına nazaran biraz daha yüksek bir maksat belirledi. Kripto paranın 31 Mayıs’ta 90,66$’dan süreç göreceğini varsayım ediyor. Bu, mevcut fiyat üzerinden 4,73$’lık (-4,96$) bir kıymet.

Evvelki altı ay boyunca yapılan iddiaların performansına dayanarak, kripto topluluğu tarihi olarak AVAX fiyatını %83,28 doğruluk oranıyla öngörmüştür.

AVAX fiyat iddiası tarihi doğruluk. Kaynak: CoinMarketCap

AVAX fiyat tahlili

Avalanche’in fiyatının, başarılı bir biçimde ilerlemeye ve 100 $ düzeyinin üzerinde kalmaya çalıştığı için Ocak ayının sonundan bu yana istikrarlı bir biçimde toparlandığını belirtmekte yarar var. Basın vaktinde, AVAX 95.39 dolardan süreç görüyordu, bu da 24 saat öncesine nazaran %0.93 düşüş ve evvelki haftaya nazaran %1.98 kar gösteriyor.

AVAX yedi günlük fiyat. Kaynak: CoinMarketCap

AVAX, CoinMarketCap bilgilerine nazaran bu token için 25.62 milyar dolar olan piyasa pahasına nazaran onuncu en büyük kripto para ünitesidir.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.