Kripto piyasası 2 trilyon doların üzerine çıkmaya devam ederken, büyük kripto para üniteleri de yeşilde süreç görmeye devam ediyor ve Cardano (ADA) dijital varlıklar ortasında son yedi gün içinde %5,86 artış kaydetti.

Argüman: Cardano 31 Nisan’a kadar 1,35 dolardan süreç görecek!

CoinMarketCap’teki kripto topluluğunun en son varsayımlarına nazaran, ADA’nın fiyatının Nisan ayı sonuna kadar ortalama 1,49 dolara ulaşması bekleniyor.

Kripto topluluğunun Cardano için fiyat iddiaları, 30 Nisan 2022’de 1,35 dolarlık bir medya fiyatı gösteriyor ve bu, ADA’nın bu içeriği hazırladığımız andaki mevcut fiyatı olan 1,21 dolardan 0,14 dolar yahut %11,28’lik bir artışı gösteriyor.

Cardano fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap

Yayınlandığı tarihte, 36.944 kişi ortalama fiyat iddiasına ulaşmak için oy kullandı. Bununla birlikte, fiyatın bu aydan sonra Mayıs için 1,27 dolar ve Haziran için 1,17 dolar ile düşmesi bekleniyor.

Cardano zincir içi süreçlerde ve cüzdanlarda artış

Cardano fiyat ve fiyat varsayımlarının yanı sıra, büyümeyi başka cephelerde de ölçüyor.

Ağın 2022’de daha fazla kurumsal talep yaşadığını belirtmekte yarar var, bu da zincirdeki süreçlerin ölçüsündeki elli kat artışın 100.000 doları aştığını gösteriyor.

Bunun da ötesinde, Finans tahlilleri ile bilinen Finbold, daha evvel Şubat ayı boyunca cüzdan sayısının 3 milyon dönüm noktasına ulaşmasından bir ay sonra eklenen yaklaşık 5.000 yeni Cardano cüzdanı bildirmişti.