İkinci sıradaki kripto para ünitesi Ethereum için yatırımcılar bir sonraki kırılmayı beklerken, piyasa oynaklık devam ediyor ve varlık 2.500 dolarlık bir dayanak düzeyine sahip. Oynaklığın ortasında, %78 tarihî doğruluk oranına sahip bir CoinMarketCap kripto topluluğu, dijital para ünitesinin Mart 2022’nin sonuna kadar ortalama 3.621$’dan süreç göreceğini kestirim ediyor.

31 Mart 2022 için Ethereum fiyatı ne olacak? İşte kripto topluluğunun anket sonucu!

%78 tarihi doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için Ethereum fiyatını iddia ediyor! Kestirim, Ethereum’un şu anki 2.550 $ fiyatından %40’ın üzerinde bir büyümeyi temsil eden varsayımla birlikte 49.299 topluluk üyesinin oylarına dayanıyor.

Genel olarak, varlık tüm vakitlerin en yüksek düzeyine gerçek ilerlemeyi amaçladığından, iddia Ethereum için yükseliş gösteriyor.

Ethereum’un mevcut pahası, bu içeriği hazırladığımız sıraları dikkate aldığımızda son 24 saatte %1’in üzerinde bir düşüş gösterirken, varlığın evvelki yedi gün içinde neredeyse %3 düşmüş olduğunu da ayrıyeten belirtelim.

Bilhassa, Ethereum hafta sonu ticaretine evvelki birkaç seansta tuttuğu bir durum olan 2,550 dolarlık takviyeyle girdi. Ethereum fiyatı, 2022’de takviye düzeyini en az üç sefer test etti ve bu da onu ticaret için kilit bir düzey haline getirdi.

Genel olarak, Ethereum’un son fiyat hareketi bir satın alma fırsatı sundu. Daima ve yenilenen satın alma baskısı, Ethereum’u 3.000 doların üzerine çıkarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıkarabilir. Elbette, yazımızda yer verdiğimiz bilgilerin yatırım tavsiyesi niteliğinde olmadığını da ayrıyeten belirtelim.