Şayet uygun fiyatlı olmasının yanı sıra güzel bir telefon modeline sahip olmak istiyorsanız hakikat yerdesiniz. Üst düzey telefonlar, dizaynları, kameraları, işlemci gücü, performansı ve başka özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Lakin malesef bu telefonlar fiyatlarıyla herkese hitap etmiyor. Tüketiciler ekseriyetle en güzel özelliklere sahip fakat uygun fiyatlı telefonları araştırıyor.

Akıllı telefonlarımızın yararları sadece görsel ve sesli irtibatı sağlamakla sonlu kalmıyor. Alışverişten bankacılık süreçlerine, sağlıktan tahsil faaliyetlerine, not almaktan anı kaydetmeye kadar sundukları birçok farklı avantaj ile telefonlar insan hayatını ziyadesiyle kolaylaştırıyor. Bu nedenle akıllı telefonlardaki model çeşitliliği de her geçen gün ve süratle artmaya devam ediyor.

Bunun yanı sıra geliştikçe çeşitliliği artan akıllı telefonların fiyatları da bu ölçüde değişmeye devam ediyor. Bilhassa de son periyotta onlarca yeni marka, onlarca yeni model türedi ve hepsi birbirinden kıymetli.

Lakin bir nebze de olsa orta düzeyin bir tık üzerinde akıllı telefon satın alma niyetindeyseniz ve almak istediğiniz telefon modeline 3000 TL’den fazla para harcamak istemiyorsanız, tavsiye ettiğimiz modellere kesinlikle göz atın.

Mart ayı yeni fiyatlarını dikkate alarak derlediğimiz 2500 – 3000 TL ortası fiyat etiketine sahip telefon modellerinin bulunduğu listemiz, sırf 2018, 2019, 2020 ve 2021 çıkış yılına sahip modellerden oluşmaktadır.

Not: Telefonlar, internet satış fiyatları dikkate alınarak listelenmiştir. Mağaza fiyatları belirtilen fiyatlardan daha yüksektir.

İşte 2500 – 3000 TL ortası en düzgün akıllı telefonlar!

Tecno Camon 16

Fiyat: 3.089,00 TL

Tecno Camon 16

Ekran Boyutu:
6.8 İnç

Dahili Depolama:
128 GB

Bellek (RAM):
6 GB

Batarya Kapasitesi:
5000 mAh

Sınır Sayısı:
Çift Sınır

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Dayanağı:
Var