İstek edilen, aile dostu bir SUV almak için büyük bir bütçeye gereksiniminiz yok. Bu içeriğimizde, 200 Bin TL’den daha düşük bir fiyata satın alabileceğiniz en uygun ikinci el SUV araçları sizler için bir ortaya getirdik.

Bir SUV’un trend olan pratikliğini beğeniyorsunuz fakat büyük bir harcama yapamıyor musunuz? Endişelenmeyin, şaşırtan derecede makul fiyatlara seçilebilecek çok sayıda ikinci el SUV araç mevcut, üstelik ikinci el araç kıymetlerinde yaşanan son artışa rağmen!

Burada, tamamının yaklaşık 200 Bin TL’lik üst fiyat limitine sahip olduğu, birçok kişinin isteğine ve bütçesine uygun aracı bulabileceğini düşündüğümüz, farklı boyutlarda ondan fazla SUV seçtik.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak hem büyük hem de küçük SUV’ler ortasından seçim yapabilirsiniz, fakat boyutları ne olursa olsun, tüm bu araçların geniş ve çok istikametli bir iç yer ve rahatlatıcı bir sürüş de dahil olmak üzere paylaştığı birçok ortak nitelik mevcut. Dilerseniz kelamı hiç uzatmadan 2022 yılında, en uygun orta ölçekli performansa sahip SUV araçların hangileri olduklarına gelin birlikte göz atalım.

Not: Kestirim edeceğiniz üzere listemizde yer alan kimi modellerin boya ve hasar kayıtlarının bulunduğunu ayrıyeten belirtelim.

İşte 150 ilâ 200 Bin TL fiyat aralığında alınabilecek en yeterli ikinci el SUV araçlar!

Mercedes – Benz Seri ML Model 270 CDI

2003 Yakıt Dizel Vites Yarı Otomatik

Fiyat: 221.000 TL

Toyota Seri RAV4 Model 2.0

2003 Yakıt Akaryakıt & LPG Vites Otomatik

Fiyat: 184.000 TL