Cep telefonları icat edildiği günden bugüne hayatımızı kolaylaştırmaya ve hatta hayatımızı dönüştürmeye devam ediyor. O denli ki; akıllı cep telefonlarımız, adeta elimizden düşürmediğimiz en kıymetli eşyamız haline gelmiş durumdalar.

Çünkü, cep telefonlarımız vakitle birçok özellik ve donanım kazanarak daha da fonksiyonel hale geldi ve yeni teknolojiler ile farklı fonksiyonlar kazanmaya da devam ediyor. Gerek irtibat olsun, gerek rutin işlerimiz olsun, toplumsal medyasından, fotoğraf tutkunluğuna, banka işlerinden, iş ya da ders uygulamalarına kadar birçok alanda, çeşitli gayelerle kullanıyoruz.

Lakin tüm bu donanım ve özelliklerden yararlanmak o kadar kolay olmuyor, çünkü döviz kurunun da artması ile akıllı telefon fiyatları almış başını gidiyor. Biz de Teknolojioku olarak Türkiye’de satışa sunulan en uygun fiyatlı akıllı telefon modellerini sizler için bir ortaya getirdik. Lakin belirtmiş olduğumuz fiyatların internet satış fiyatı olduğunu ve bu nedenle farklılıklar gösterebileceğini belirtelim.

1500 TL altı fiyata alınabilecek en uygun akıllı telefonlar!

General Mobile GM 9 Go

Fiyat: 1.247,00 TL

General Mobile GM 9 Go

Ekran Boyutu:
5.5 İnç

Dahili Depolama:
16 GB

Bellek (RAM):
1 GB

Batarya Kapasitesi:
3500 mAh

Sınır Sayısı:
Tek Çizgi

Süratli Şarj:
Yok

5G:
Yok

4.5G Dayanağı:
Var

Doogee X95

Fiyat: 1.275,55 TL