Muhakkak fiyat aralığındaki en güzel telefon modellerini her ay sistemli olarak siz Teknolojioku takipçileri ile paylaşmaya devam ediyoruz. Sizlerden bize sıkça gelen ”uygun fiyatlı en yeterli telefonlar hangileri” “hangi telefonu ucuza alabilirim?“, ”en uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri hangileri?” vb sorularınızı dikkate alıyor ve her ay nizamlı olarak muhakkak fiyat aralığında yer alan en güzel akıllı telefon modellerinin yer aldığı içerikler hazırlamaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde ise, her ay olduğu üzere 1500 – 2000 TL bandında yer alan en yeterli akıllı telefon modellerini inceleyeceğiz.

Ülkemizde, bilhassa de elektronik eserlerinin fiyatları artış göstermeye devam ediyor. Fiyat artışı denildiğinde arabaların üzerine su dökülmez, fakat yükselen fiyatları ile en çok dikkat çeken bölümlerden birinin de akıllı telefon piyasası olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz. Hal bu türlü olunca ise, bütçesi kısıtlı olan kullanıcılar için, uygun fiyatlı telefon modelleri dahi cazip hale geliyor.

Sonuçta orta segment bir telefon için ortalama olarak en az bir maaşı, daha güzel bir telefon için ise birkaç maaşımızı gözden çıkarıyoruz. Hal bu türlü olunca ise kullanıcılar haklı olarak aldıkları akıllı telefon modelinin bir amiral gemisi niteliğinde olmasa da âlâ bir aygıt olmasını istiyor. Hem uygun fiyat hem de nisbeten düzgün bir telefon modeline sahip olmak isteyen kullanıcılar ise en az 1500 ile 2000 TL üzere bir bütçeyi gözden çıkarmalı.

Piyasada hala bu fiyata satışa sunulan 5020 mAh batarya kapasiteli, 48 megapiksel, 6 GB RAM üzere özelliklere sahip akıllı telefon modelleri mevcut.

Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan artık de bu modellerin hangileri olduklarına göz atalım. Göz atmadan evvel ise, listemizde yer alan telefon modellerinin 2019 ve üzeri model yılına sahip olan akıllı telefonlardan oluştuğunu ayrıyeten belirtelim.

İşte 1500 – 2000 TL aralığında alınabilecek en güzel akıllı telefonlar!

Meizu M10

Fiyat: 1.949,80 TL

Meizu M10

Ekran Boyutu:
6.5 İnç

Dahili Depolama:
32 GB

Bellek (RAM):
3 GB

Batarya Kapasitesi:
4000 mAh

Sınır Sayısı:
Çift Çizgi

Süratli Şarj:
Yok

5G:
Yok

4.5G Dayanağı:
Var