Anahtar teslim bir WordPress tabanlı site yaptırmak ve mevcut sitenize ait sorunlar için hizmet almak istiyorsanız size https://www.wordpressciyiz.com/ adresini önermekteyiz. Bu adreste WordPress site hızlandırma, FTP optimizasyonu, site içi ve dışı SEO ayarları, Google tarafından önerilen işlemlerin entegrasyonu, tema ve eklenti ayarlarına kadar pek çok alanda yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

WordPress günümüzde internet sitesi açmak isteyenlere; E-ticaret satıştan sadece blog amaçlı kullanıma kadar geniş bir yelpazede çözüm ortağı olmaktadır. Tabiki WordPress kurulum ve optimizasyon işlemleri için profesyonel bir destek almak zorlu rekabette sizi bir hatta birkaç adım öne geçirecek hamleler haline gelmektedir. Sizde sorun yaşadığınız işlemlerde bu adresten teknik destek alabilir veya anahtar teslim kurulum hizmetini gönül rahatlığı ile kendilerinden alabilirsiniz.

Müşteri ilişkileri ve hızlı çözüm üretmeleri ile ön plana çıkan wordpressciyiz ekibi aşağıdaki başlıklarda ve daha birçok konuda çözüm ortaklığı hizmeti sunmaktadır;

WordPress Site Hızlandırma

Site açılış hızı ve FTP optimizasyon işlemleri, Datebase (Veritabanı) optimize işlemleri.

Seo Destek

Gerek site içi gerekse site dışı SEO ayarlarının yapılması, Google tarafından tavsiye edilen ayarların uygulanması, yol haritası çizilmesi.

Kurumsal WordPress Destek

Tema ve eklenti güncellemelerinin takibi, site güvenliğinin sürekli olarak sağlanması, hız ve performans ayarlarının sağlanması ve takip edilmesi.

WP Kurulum Hizmetleri

SSL kurulması, tema kurulması, sanal pos kurulması gibi güvenlik ve e-ticarete yönelik uygulamaların kurulum hizmetleri.

WP Tema Düzenleme

Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik tema seçimi ve düzenlenmesi, mevcut temanızda değişiklikler yapılması yada tamamen yeni bir temanın kurulumu.

Acil Çözümler

Virüs sebebi ile sitenize uygulanan Google Ban kaldırılması (manuel spam kaldırılması), sistem sorunlarının çözülmesi, virüs temizleme işlemleri.

İçerik Güncelleme

Ürün ve hizmetlerinize ait güncellemeler, haber ve duyuru güncellemeleri, WooCommerce CVS veya XML çekme işlemleri.

HTML WP Entegrasyonu

HTML tabanlı sitelerinizin WordPres

PSD WordPress Kodlama

PDS Tasarımlarınızın kodlanması ve sitenin basitçe kullanabileceğiniz WordPress altyapısı ile çalışır hale getirilmesi hizmeti.