Webmasterların en büyük arayışlarından biri olan ücretsiz ve çalışan SEO aracı bulma konusunda tam anlamıyla derde derman olan bir siteyi bugün sizlere tanıtacağız. SEO araçları sitesinde toplam 55 farklı webmaster aracı yer alırken bunlardan bazılarını ve ne işe yaradıklarını aşağıda sizler için derledik:

Makale Özgünleştirici

Makale özgünleştirme özellikle paravan blog yapacaksanız oldukça işinize yarayabilir. Sitenize girdiğiniz makaleleri spinleyerek ücretsiz uzantılı wordpress, blogger, tumblr gibi sitelerde paylaşabilirsiniz. Bu sayede hem tamamen kopyala ve yapıştır işlemi yapmamış olursunuz az da olsa özgünleştirilmiş bir makaleniz olur ve alacağınız verim konusunda oldukça katkı sağlar. Makale özgünleştirme aracı eş anlamlı kelimeler ile makaledeki kelimeleri yer değiştirmekte ve bu sayede makalenin özgünlük oranını arttırmaktadır.

Makale Kopya Kontrol Aracı

Makale siparişi verdikten sonra mutlaka kopya olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Bu işlemi manuel olarak yapabilirsiniz. Google arama motorunda makaleden bir cümleyi tırnak işaretleri ile aratırsanız “Örnek bu şekilde aratın google arama motorunda” size kopya içerik olması halinde sonuçlarda gösterecektir. Ama bu işlem oldukça vakit alabilir toplu siparişlerde. Makale kopya kontrol aracı tamda burada devreye giriyor ve sizin için makale kopya kontrol testi sağlıyor hızlı bir şekilde.

Otomatik Backlink Oluşturucu

Sitelerimizin DA ve PA değerlerini arttırmak için hızlı ve zahmetsiz bir yoldur otomatik backlink oluşturma araçları.

Meta-Tag Oluşturucu

Google artık Meta-Tag’lara eskisi kadar önem vermiyor diyorlar ama bence her sitede mutlaka olması gerekir. Belki faydası yok belki var tartısılsa bile varlığından bir zarar gelmediği kesin. Bu yüzden mutlaka sitelerinize ekleyin arkadaşlar.

Sıra Bulucu

Yeni bir yazı yazdınız ve yayımladınız. Şimdi sıra hedef kelimelerde kaçıncı sırada olduğuna bakmaya geldi. Fakat bunu tek tek aramak çok fazla vakit alacaktır. Sıra bulucu SEO aracı ile hedef kelime ve site linkinizi yazarak hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz.

Backlink Sorgulama (Checker)

Bu aracı özellikle domain yatırımcılarına önermekteyim. Bir domain alacaksınız DA ve PA değeri var ama gerçekten backlinkleri var mı? Yoksa bu DA ve PA değerleri daha önceki sahibinin yaptığı 301 vb. yönlendirme işlemiyle kazanılmış geçici bir değer mi? Domainlerin gerçekten backlink olup olmadığını sorgulamak gerekiyor özellikle DA ve PA değeri için alıyorsanız.

IP Adresim Nedir

Eğer VPN kullanıyorsanız gerçekten çalışıp çalışmadığını IP adresi sorgusu ile yapabilirsiniz. Eğer farklı lokasyona geçmiş görünüyorsanız VPN uygulamanızın başarı ile çalıştığından emin olabilirsiniz bu araç sayesinde.

Sitede yer alan 55 adet SEO Araçlarının kalanına da göz atmanızı öneriyoruz hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile gerçekten çok kullanışlı bir site olmuş.