WordPress Tema

Teknoloji sitesine sahip olmak isteyipte WordPress teknoloji teması arayışında olanlar için bugün biçilmiş kaftan bir temayı tanıtacağız. cantema.com tarafından webmasterların beğenisine sunulan “NewTech WordPress Teknoloji Teması” modern görünümü ve özellikleri ile göz kamaştırıyor.

Sürekli Güncellenen ve Emek Verilmiş Bir Çalışma

Biz websitesi yayımcıları için göze hoş gelen wordpress temaları bulmak belki kolay olabilir ama gerçek anlamda sürekli güncellenen ve emek harcanmış tema bulmak işte bu oldukça nadir görülen birşey. Cantema firması bu konuda sonuna kadar iddialı, yazımızın sonunda bulabileceğiniz tema için hazırlanmış uzun ve ayrıntılı videolu anlatım bile müşteri gözüyle bakınca oldukça anlamlı. Temanın sürekli güncellemeler ile yeni versiyonlarının yayımlanıyor olduğunu sitelerindenki güncelleme notlarından görebiliyoruz ve buda temanın gelişen ihtiyaçlara ayak uydurabildiğinin temennisi olarak bir diğer mutlu edici güzel yan olarak karşımıza çıkıyor.

Sosyal Özellikleri İle WordPress Teknoloji Teması

Temanın kendine has trend sistem ve sosyal ağ özellikleri ile sıradan bir wordpress teknoloji teması olmanın yanında çok daha farklı boyutlara getirecek sitenizi. Site kullanıcıları google hesapları veya facebook hesapları vasıtası ile kolayca giriş yapabilecekleri gibi aynı zamanda; ad soyad, kullanıcı adı ve mail adresi bilgileri ile kayıt olabiliyorlar sisteme. Yazıların yanındaki emojiler ile tepki verebilme özelliğide oldukça başarılı entegre edilmiş ve sitenizde üyelerin daha fazla kalmaya teşvik olacağını da garanti eder nitelikte. Emojiler ile duygu bildirme günümüzde etkileşimli bir siteye sahip olmak istiyorsanız olmazsa olmaz bir özellik.

Gelişmiş Altyapıya Sahip Siteniz Olsun İster Misiniz ?

Sürükle bırak yöntemi ile kolayca tasarımınızı özelleştirebilirsiniz. Sınırsız renk seçeneği ve temanın kendine özgü mention sistemi de mevcut (evet sosyal özellikleri var derken doğru söylüyorduk mention sistemi de var 🙂 ).

Günümüzde Google başta olmak üzere arama motorları masaüstü performansı kadar sitenizin mobil tasarıma sahip olmasına da önem veriyor. WordPress Teknoloji Teması olan Newtech bu konuda eksisi yok artısı çok diyebiliriz.

5 Farklı konu içi tasarımı ve aynı şekilde 5 farklı manşet tasarımına sahip SEO uyumlu wordpress teknoloji teması tüm tarayıcılar ile de sorunsuz olarak çalışabiliyor.

Ücretsiz İlk Kurulum ve Akabinde Sürekli Destek

Ücretsiz olarak ilk kurulumu yaptıktan sonra özellikle Türkçe wordpress tema arayışında olan yerli webmasterların oldukça sevineceği bir haberimiz daha var. Satış sonrası süreli değil sürekli olarak destek alabilir ve sizinle aynı dili konuşan insanlara derdinizi anlatarak size özel çözüm ortaklığına sahip bir firma ile çalışmanın mutluluğuna sahip olabilirsiniz.