Namaz kılan müminler için kıble yönünü bulmak zaman zaman problem oluşturabilmektedir. Piknikte, yolculukta veya ev/işyerinizden uzak bir yerde kıble yönü araştırması yaparken tereddütler içerisinde kalabilir veya bulduğunuz yönün doğruluğundan emin olmak isteyebilirsiniz. İşte böylesi durumlarda namaz kılmak isteyenlerin imdadına kıble yönü bulma sitesi yetişiyor.

Artık kıble yönü hususunda sıkıntı yaşayanlar online haritalar ile kıble yönünü kolayca buluyor. Yeterki bir gps özellikli mobil cihazınız olsun kafi. Konum servisini aktif hale getirdiğinizde sizin olduğunuz yeri bulan ve akabinde bulunduğunuz binanın çatısına yahut açık alanda iseniz arazinin üstüne kadar inip size kıble yönü çizgisini veren kiblebulma.com çalışması sizi kıble yönüyle ilgili tereddütlerden kurtaracaktır. Google Maps alt yapısını kullanması ve özellikle manyetik sapmanında hesaba katılarak kıble çizgisinin belirlenmesi neticesinde doğru kıble yönünü bulmanıza yardımcı olacak bu çalışmayı şiddetle tavsiye ediyoruz.

İster online haritalar ile kıble yönü çizginizi isterseniz de elinizde bir pusula var ise, pusula için gerekli olan kıble açınızı öğrenmeniz için www.kiblebulma.com adresini tavsiye etmekteyiz. Kıbleniz doğru, ibadetiniz makbul olsun.

Bu Yazımız İçin Sizlerden Gelen Aramalar: kıble yönü bulma pusulası,internetten kıble nasıl bulunur,tesbih ile kıble nasıl bulunur,cep telefonu ile kıble yönü bulma,pusula ile kıble nasıl bulunur video,diyanet kıble yönü,google kıble bulma pusula,pusulada kıble hangi harf