Canlı TV izlemenin adresi canlitv.com!

Teknolojinin gelişmesi ve internet erişiminin kolaylaşması hayatımızda birçok değişikliği beraberinde getirirken, televizyon izleme alışkanlığımız da artık bambaşka bir boyuta taşındı. Eskiden takip ettiğimiz programları kaçırmamak için mutlaka tv karşısında olmamız gerekiyorken şimdilerde internet aracılığıyla kaçırdığımız programın tekrarını veya tv kanallarını anbean internet üzerinden takip edebiliyoruz. Bu yazımızda Türkiye’nin ilk ve en büyük online televizyon portalı olan Canlitv.com’u siz değerli ziyaretçilerimiz için tanıttık.

Türkiye’nin ilk ve en büyük online televizyon portalı Canlitv.com

Canlı TV; 2005 yılından günümüze yayın faaliyetlerini sürdüren platform kurulduğu ilk günden bu güne ücretsiz ve sektörde faaliyetlerini legal olarak sürdüren tek internet sitesi olarak herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. 200’den fazla televizyon ve radyo kanalıyla yayın sözleşmesi bulunan platform hergün yüzbinlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Peki Canlı TV ziyaretçilerine hangi hizmetleri sunuyor?

Yüzlerce yerel, ulusal ve yabancı televizyon kanalı

Kullanıcı dostu arayüzü ile yüzbinlerce kişinin beğenisini alan Canlitv’de yüzlerce yerel, ulusal ve yabancı televizyon kanalının canlı yayını bulunuyor. Üstelik bu kanalları izlemek için herhangi bir ücret ödemenize veya üyelik almanıza gerek yok.

Yüzlerce televizyon kanalının bulunduğu platformu ziyaret etmek için TJK TV canlı izle bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Televizyon kanallarının yayın akışları

Televizyon karşısında uzun zaman geçireceğimiz zaman mutlaka kanalların yayın akışı listelerine göz atarız. Kanalların yayın akışı listelerine tek tek bakmak oldukça zahmetli iş. Bu probleme çözüm bulmak isteyen platform yaklaşık 50 popüler televizyon kanalının yayın akışı listesini tek bir sayfada buluşturdu. Onlarca kanalın yayın akışını tek bir sayfada görebilmek için canlitv’nin yayın akışı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Televizyon dünyasından son dakika haberleri

Takip ettiğiniz televizyon kanalları ve yapımları hakkında son dakika haberlerini anında öğrenmek ister misiniz? Canlı TV, alanında tecrübeli editoryal kadrosuyla televizyon dünyasının nabzını tutuyor!

Sizde internet üzerinden televizyon izlerken, onlarca hizmetten ücretsiz ve herhangi bir üyeliğe gerek kalmadan faydalanmak istiyorsanız mutlaka canlitv.com’u ziyaret etmenizi öneririz.