Accent Prime İle Selülit Tedavisi

Kadınların vücutları ile alakalı en sıkıntılı oldukları durum nedir diye sorarsak kesinlikle 10 kadından 8 inin selülit dediğini duyar gibi oluyoruz. Özellikle görsel anlamda kadını oldukça rahatsız eden bu portakal görünümlü görseller maalesef yapılan sıradan masajlar ya da yapılan krem kullanımlar ile ortadan kalkmıyor. Selülit tedavisini ciddi bir şekilde ela almalı ve doğru uygulama ile yok etmeliyiz. Bunun için de ön plana çıkan ve giderek yaygınlaşmaya başlayan Accent Prime teknolojisinden bahsedebiliriz.

Ağrı ve sızı olmadan yeni nesil teknolojileri ile özellikle kadınların düşmanı olan selülit görüntülerinden kutluyor olacaksınız. Bunun yanı sıra uygulamanın getirdiği diğer pozitif sonuçlarda katkı sağlayacak ve çok daha güzel sonuçlara ulaşılmasını sağlıyor olacaktır. Zorlu eğersizler, yüklü para verip aldığınız kremler ve dahasını bir kenara bırakın. Etkilerini kolayca görebileceğiniz Accent Prime tedavisi ile tanışarak artık selülit tedavisinde oluşan başarıya tanık olun. Sonuçlar elbette kalıcıdır ama bu sonrasında sizin çabalarınıza da bağlı olarak devam eder. Dengeli beslenme ve spor yaparak bu sonuçları uzun süre koruyabilirsiniz.

Hangi bölgeler için uygulanabilir

Selülit tedavisi genellikle basen, karın, kol ve bacak ve yüz için uygulanmaktadır. Daha çok kadınlar tercih ediyor olsa da, erkekler de zaman zaman bu şikayetler ile başvuru yapabiliyor. Peki Accent Prime ile selülitlere nasıl veda ediyoruz biraz daha yakından bakalım. Hangi bölgelere uygulanıyor ve hangi noktalarda daha çok başarı oranı yakalıyor?

Bacak ve kol bölge uygulaması

Bacak ve kollarda da selülit görüntüleri ile sık sık karşılaşıyoruz. Özellikle kadınlarda çok daha ön plana çıkan bu görüntüler için Accent Prime etkili sonuçlar yaratıyor olacak. Ultrason ve radyo frekansı ile bir arada çalışıyor ve kolajen liflerini hedef alarak bölgenin daha ince ve daha gergin olmasını sağlıyor. Bu da var olan o selülit görüntüsünün yok olmasını sağlıyor olacak.

Karın bölgesi

Karın bölgesi daha hassas bir noktadır ve en çok deformeler burada meydana gelir. Genellikle hem sarkmış karından hem de selülitli karından oldukça fazla şikayet edilir. Yine Accent Prime sayesinde ortalama 20 dakika içinde etkili sonuçları almaya başlayacaksınız. Hem daha gergin hem de daha inceltilmiş bir karın bölgesi görsel olarak sizi mutlu edecek sonuçlara ulaştırıyor olacaktır.

 Ne işe yarıyor?

Ultrasonik ses dalgaları sayesinde hem selülit sorunlarınıza çözüm bulacak hem de yağlanma ve sarkma gibi durumlar için de etkili sonuçlar alıyor olacaksınız. yani bir taş işe iki kuş diyebiliriz. Genel olarak 4 seans olarak yapılan bu uygulama daha ince ve düzgün kıvrımlar yaratıyor. Bu sayede istenmeyen görüntülerden uzaklaşıyor ve hayal ettiğiniz pürüzsüzlüğe ve oranlara ulaşıyor olacaksınız.

Selülit tedavisinde herhangi bir ağrı var mıdır?

Selülit tedavisi için herhangi bir acı ya da sızı söz konusu olmuyor. Deri altına verilen enerji en az seviyede oluyor ve sizler konfor içinde uygulamada yer alıyorsunuz. Uygulama sonrasında cildin yüzeyinde herhangi bir yaralanma ya da kabuklanma gibi durumlarda da söz konusu olmuyor. İşlem sonrası sadece hafif bir kızarıklık olabilir ve bu da zaten geçici bir durumdur. Sizler uygulamadan çıktıktan sonra hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. elbette etkili sonuçlar almak için düzenli olarak seanslarınıza katılmayı da ihmal etmeyiniz. Hangi bölgelerinizde gereksinim olduğu yapılacak muayene sonrası belirleniyor olacaktır. Tek bir bölge ya da birden fazla bölge için hizmet alabilirsiniz.