Merhaba arkadaşlar,

Gelen istekler sonucunda domain değeri hesaplama konumuzu açmış bulunmaktayız. Bu yazımızın altına atacağınız yorumlar ile domainlerinizin değerlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Domain Değerini Nasıl Hesaplıyoruz

Sistem tamamen insan esaslı çalışmaktadır. Farklı kaynaklardan aldığımız domain appraisal değerleri, benzer satışların incelenmesi, domain geçmişi, backlink ve diğer değerleri incelenerek domain hakkında isimyakala.com değeri biçmekteyiz. Birnevi size yazıp, çizerek rakamlar ortaya koyarak domain ekspertiz raporu çıkartıyoruz. Üstelik bu hizmetimiz tamamen ücretsiz. Arzu ederseniz şu yazımızdaki ipuçlarından kendinizde faydalanabilirsiniz: Domain değeri nasıl hesaplanır

Neden Böyle Birşeye Gerek Var

Dünyada ve ülkemizde birkaç domain appraisal yani domain değeri hesaplama programı mevcut. Fakat bunların hepsi birbirinden farklı ve alakasız değerler gösterebiliyor. En çok bilinen estibot.com adresinde bile bazen çok alakasız sonuçlar görebiliyoruz. Piyasa için tam olarak bunun fiyatı budur demek hiçbir zaman doğru değildir. Domain fiyatları tamamen arz ve talep doğrultusu içerisinde değişkenlik göstermektedir. Bir dönem coinlerin fiyatlarındaki ani yükselişler ile içerisinde kripto, coin kelimeleri geçen domainlerin değerlerinin bir anda fırlaması gibi güncel olaylarda dahil pek çok etken fiyatları etkilemektedir. Biz size günümüz şartlarında en doğru sonucu vermeye çalışacağız.

Gerçekten Neden Böyle Birşeye Gerek Var

Aslında bu yazıyı ve hizmeti başlatma sebebim; geçtiğimiz günlerde forumdan bir arkadaş 4 farklı domain almış. Maalesef reg parası bile etmeyecek domainler olduğunu düşünüyorum fakat kendisi herbirini 100’er dolara satsam razıyım diyordu. Şu sıralar domain fiyatlarıda el yakıyor (o yüzden yukarıdaki resim görselini kullandım, aman işe yaramaz domainler ile paranızı sokağa atmayın). Bu yüzden böyle bir konu açarak tecrübemizi ortaya koymak ve fikir alışverişi yapmak istedik siz değerli takipçilerimiz ile.

Domain Gizliliği Konusunda

Aşağıya yazacağınız yorumlarda eğer domaini henüz almadıysanız lütfen not düşerek bize belirtiniz. Hiçbir yorum yönetici onayı olmadan otomatik olarak zaten yayınlanmıyor sitemizde. Eğer yorumunuzda domaini henüz kayıt etmediğinize dair not düşerseniz size mail ile dönüş sağlarız ve siz aldıktan sonra yada bir hafta geçtikten sonra buraya yazmış olduğunuz yorumu ve yanıtı paylaşırız.