Merhaba domainciler, sitemizdeki yazılarımıza gelen yorumlarınızı cevaplamaktan memnuniyet duyuyoruz. Domainler hakkındaki soru ve cevapları arşivlemek, daha fazla faydalı olabilmek ve site editör ve yazarlarının yanı sıra ziyaretçilerimizinde birbirlerinin sorularına cevap verebilmesini sağlamak amacıyla soru cevap kısmımızı oluşturduk.

Domain soru cevap bölümüne linkteki bağlantıdan ulaşarak ister üye olarak isterseniz üye olmadan soru sormaya ve cevap vermeye başlayabilirsiniz. Domain Soru Cevap

Bu Bölüm Ne İşe Yarıyor?

Soru cevap bölümünde domainler ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve hem isimyakala.com ekibinden hemde diğer ziyaretçilerden yardım alabilirsiniz.

Bu domain saat kaçta düşer?

Bu domain alınır mı?

Domain değeri ne kadar eder?

Araba ile ilgili domain önerir misiniz?

Güncel domain transfer kampanyası var mı?

Güncel en ucuz domain kayıt eden firmalar hangileri?

Ve bunlara benzer sorularınızda bu bölümü kullanabilirsiniz.

Puanlama Sistemi

Scriptimiz ile birlikte gelen puanlama sistemini kaldırmadık ve default ayarları ile kullanıyoruz. Bu bölümde soracağınız sorular ve cevaplarda puan kazanabilir veya diğer üyelerin size artı, eksi puan vermesi ile sıralamada değişebilirsiniz. Bu bölüm etkin olarak kullanıldığında ilk sıralardaki üyelerimize süpriz hediyelerimizde olacaktır. Bu hediyeler jenerik domain, yeni domain kayıt, tanıtım yazısı ve footer backlink paketleri şeklinde olacaktır. Hediyeler Şubat ayı sonu ilk kez hesaplanacak ve devam eden ayların son günlerindeki sıralamaya göre verilmeye devam edilecektir.