2018 Yılının son günü olan 31 Aralık ile 6 Ocak Pazar gününe kadar olan günlere ait düşen domain listelerimizi bu yazımızda bulabilirsiniz. Hafta boyunca yeni listeler eklenerek günün düşen domainleri bu yazıda listelenecektir.

31 Aralık günü boşa düşerek yeniden alınabilir hale gelecek olan adreslerde; sinemaci.net adresi filmler üzerine site yapacak ve domain arayışında olanlar için güzel bir seçim olabilir. Genelde lar, ler, ci, cu ekleri olan domainleri tavsiye etmiyoruz ama sinema üzerine alınabilinecek neredeyse tüm kombinasyonların alındığı düşünüldüğünde bu adresin değerli olduğuna inanıyoruz. Handikaplı durum ise adres Google ve TİB cezalı olabilir. Almadan önce domain ban sitelerinden sorgu yapmanızı önermekteyiz.

Eğitim sitesi domain arayanlar için yazilisinav.com, dini domain arayanlar için ihlas.org, yemek tarifi sitesi yapacaklar için leziz.org adresleri günün diğer dikkate değer alan adları olarak dikkat çekiyor. TDK anlamlı düşen domain bulma listemizin tam halini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Domainleri almadan önce domain değeri sorgulama konusunda linkteki rehber yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Tablolarımızdaki kısaltmalar ve açıklamaları:

MR: Moz Rank

MT: Moz Trust

SS: Spam Skor

DA: Domain Authority

PA: Page Authority

BL: Backlink

[table “58” not found /]
[table “56” not found /]
[table “57” not found /]
[table “59” not found /]
[table “60” not found /]
[table “61” not found /]
[table “62” not found /]