24 Aralık Pazartesi ve 30 Aralık Pazar günlerini kapsayan haftanın düşen domain listelerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

En çok dikkat çeken alan adlrarında; dugundernek.com, hayalperest.net, pratisyen.net, yonetmelik.net ve diğer tüm TDK anlamlı düşen adresleri tablolarımızda bulabilirsiniz. Hafta boyunca yeni listeler eklenerek yazımız güncellenecektir. Lütfen yeni günlerin düşen domain listeleri için bizi takip ediniz.

Haftanın Bonusları

jabong.net adresi 1 Ocak 2019 günü boşa düşüyor ve estibot değeri tam 17.000 Dolar. Bu adresi alarak .com uzantısına sahip olan popüler siteye satabilirsiniz.

nineandathird.com 30 Aralık 2018 günü boşa düşüyor ve DA:47, PA:28, Spam Skor: 0 değerleri ile dikkat çeken bir adrestir.

mutoanime.com Godaddy’de 11 Dolar hemen al fiyatı ile satıştadır ve 1998 kayıtlı olan adres 20 yaşındadır. Eğer 20 yaşında domain almak istiyorsanız bu adresi kaçırmayın.

Eğer bonus domainlerdeki gibi Estibot değerli, Yüksek DA değerli ve yaşlı domain fırsatları ilginizi çekiyorsa konu altına değerli yorumlarınızı gönderiniz. Email adresleriniz bizde saklı kalacak 3. kişiler ile paylaşılmayacak ve isteyenlere ücretsiz bilgilendirme mailleri atılacaktır bu tarz domain fırsatları için.

[table “48” not found /]
[table “49” not found /]

İlginizi Çekebilir: Domainler Saat Kaçta Düşer

[table “50” not found /]
[table “51” not found /]

İlginizi Çekebilir: SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

[table “52” not found /]
[table “53” not found /]

İlginizi Çekebilir: Domain Değeri Hesaplama

[table “54” not found /]