Düşen domainler listelerimizden 10 Aralık Pazartesi günü ile 16 Aralık Pazar günlerini kapsayanları bu yazımızdaki listelerimizde bulabilirsiniz.

Sadece Türk Dil Kurumu anlamlı kelimeleri paylaştığımız bugün düşen domainler listelerimizden beğendiklerinizi alabilir ve değerli domainleri bulabilirsiniz.

Niçin bu domainleri öneriyoruz? Değerli domain isimleri ve fikirleri arayışınız varsa eğer; bu domainler sözlük anlamlı olmaları ve daha önce en az 1 yıl boyunca kayıt edilmiş yani başka biri tarafından değerli görülüp alınmış olmaları ile değerlidir. Daha önce başka biri kayıt ettiyse tekrar başkası beğenip sizden satın almak isteyebilir bu adresi.

10 Aralık pazartesi; fikstur.net adresi ile spor müsabakalarının tarihleri, jimnastik.net ile atletizm üzerine bir site yapabilirsiniz. Zipkin.net adresi ile avcılık ile alakalı site projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Günün bir diğer favorisi olan atesli.net ile alakalı maalesef hiçbir proje fikri gelmiyor aklımıza! Belki biraz düşünürseniz ve farklı kategorilerde siteler yapıyorsanız bu domainde güzel bir marka olabilir kendi sektöründe.

Tablolarımızdaki kısaltmalar ve açıklamaları:

MR: Moz Rank

MT: Moz Trust

SS: Spam Skor

DA: Domain Authority

PA: Page Authority

BL: Backlink

[table “33” not found /]
[table “34” not found /]
[table “35” not found /]
[table “36” not found /]
[table “37” not found /]
[table “38” not found /]
[table “39” not found /]